درباره امنیت۲۴

امنیت یکی از ابتدایی‌ترین و از مهم‌ترین نیازهای هر جامعه بشری است تا شهروندان آن جامعه زیر سایه وجود آن، بتوانند با خیال راحت به بقیه فعالیت‌های زندگی خود بپردازند و مراتب پیشرفت و کمال را طی کنند.

در طول تاریخ، جوامع بشری تلاش داشته اند با مدد گرفتن از روش‌های مختلف، این نیاز اصلی بشر را برطرف کنند و موانع پیش روی آن را بردارند. با پیشرفت تکنولوژی روش‌های تامین امنیت هم پیشرفت کرده است که می‌توان به سیستم‌های امنیتی نظیر دوربین مداربسته و دزدگیر اشاره کرد.

ماموریت ما در امنیت ۲۴، تامین امنیت مشتریان‌مان با استفاده از تجهیزات روز دنیا و با اتکا به پرسنل متخصص خود است. ما با داشتن تیمی از افراد متخصص و زبده و با ارتباط قوی با تأمین و تولید کنندگان سیستم‌های امنیتی، بهترین گزینه  برای اجرای سیستم‌های امنیتی شما هستیم.

مهم‌ترین اولویت ما در امنیت ۲۴، حفظ منافع و رضایت مشتری است.

ما اعتقاد داریم لبخند رضایت مشتری یکی از فاکتورهای مهم در رشد و پیشرفت کسب و کارمان است. ما با دادن مشاوره‌های اصولی و استاندارد قبل از نصب در کنار توجه به نیاز مشتری و داشتن ارتباط قوی با تامین و تولید کنندگان خوشنام در حوزه سیستم‌های امنیتی، بهترین تجهیزات را با قیمتی مناسب برای شما تهیه و با اجرای صحیح و دقیق آن، سیستم امنیتی با کیفیتی را برای شما پیاده می‌کنیم.

و در ادامه مسیر با پشتیبانی و خدمات پس از نصب در تلاش برای کسب رضایت مشتریان‌مان هستیم.

امنیت ۲۴، از زمان تاسیس خود در سال ۱۳۹۶ تاکنون، همواره تلاش کرده است تا بتواند به بهترین نحو ممکن تخصص خود را در حوزه سیستم‌های امنیتی توسعه دهد. هدف ما در امنیت ۲۴، دستیابی به بالاترین استانداردهای ممکن در زمینه ارائه خدمات به مشتریان است.

امنیت ۲۴ بر آن است که بر پایه دانش و تخصص پرسنل خود و پایبندی به اصول اخلاقی، بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه داده و موجبات رضایت آنها را فراهم آورد. در امنیت ۲۴، ما یک هدف داریم:

تامین امنیت، پایداری سیستم، پاسخگویی سریع و احترام به مشتری. به همین دلیل است که افراد و سازمان‌های زیادی اجرای سیستم‌های امنیتی خود را به ما واگذار می‌کنند.

ما یک تیم جوان و پر انرژی در تهران هستیم. ما برای تامین امنیت مشتری‌های‌مان از بهترین تجهیزات روز دنیا استفاده می‌کنیم. پرسنل ما از متخصص‌ترین افراد در این حوزه هستند که در طول کار نیز تحت آموزش‌های با کیفیت قرار می‌گیرند.

اعضای تیم

چرا امنیت۲۴

  • احترام به مشتری و حفظ منافع آن
  • بهره‌مندی از نیروی کاری متخصص و زبده
  • ارتباط قوی با تأمین و تولیدکنندگان حوزه امنیت برای تامین بهترین تجهیزات با مناسبترین قیمت
  • پشتیبانی و پاسخگویی سریع و ۲۴ ساعته

مشتریان ما

امنیت ۲۴ یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تامین امنیت است. در ادامه می‌توانید برخی از مشتریان ما را مشاهده کنید. 

برخی از نمونه پروژه‌های انجام شده:

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر وارد صفحه نمونه کارها شوید.

تماس با ما

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم. از طریق راه‌های زیر با ما تماس بگیرید: