نصب دوربین مدار بسته در ساختمان

نصب دوربین مدار بسته در ساختمان آپارتمان
۵
(۲)

نصب دوربین مدار بسته در ساختمان و آپارتمان

نصب دوربین مدار بسته در ساختمان، آپارتمان و مجتمع‌های مسکونی با توجه به افزایش جرائمی مانند سرقت لازم و ضروری شده است. یکی از بهترین راهکارها برای کنترل دقیق‌تر محوطه این اماکن استفاده از دوربین‌های مدار بسته است. امنیت ۲۴ با انجام موفق صدها پروژه در این زمینه و کسب تجربه‌ها‌ی فراوران و با ارزش، نیازهای این گروه را به خوبی می‌داند و با مناسب‌ترین سیستم آن را جرا می‌کند. در این مقاله از سایت امنیت۲۴ قرار است که در مورد مزایای دوربین مداربسته در ساختمان، آپارتمان و مجتمع‌های مسکونی پرداخته شود.

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کنید.


  "امنیت24" با انجام صدها پروژه موفق در این زمینه و کسب تجربه‌های فراوان و با ارزش، نیاز شما کارفرمایان عزیز را به خوبی شناخته و مناسب‌ترین سیستم امنیتی مورد نیاز شما را با پشتیبانی ویژه و قیمت مناسب اجرا می‌کند.

  درخواست مشاوره رایگان

  پیشنهاد به شما: برای اطلاع از نصب دوربین مداربسته در واحدهای صنعتی لطفا به نصب دوربین مداربسته در کارخانه مراجعه کنید.

  بهترین دوربین مداربسته برای آپارتمان کدام دوربین است؟

  اولا بهتر است به جای کلمه بهترین از کلمه مناسب‌ترین دوربین استفاده شود. دوما مناسب‌ترین دوربین برای آپارتمان و یا ساختمان هم با توجه به ویژگی‌های محیطی آن ساختمان و هم متناسب با نیاز کارفرما مشخص می‌شود که در کنار ضبط تصاویر به دنبال چه اهداف دیگری نیز می‌باشد.(عملکردهای مانند، حرکتی، حرارتی، تشخیص چهره، پلاک خوان)

  ولی بر اساس تجربه و جدا از هر شرایط و هدفی، دوربین‌های مدار بسته آنالوگ گزینه مناسبی برای ساختمان محسوب می‌شوند. این مدل از دوربین‌ها در کنار کیفیت خوب، قیمت مناسبی نیز دارند. در مواردی که شرایط و اهداف خاص باشد قطعا گزینه‌های دیگری نیز باید بررسی شود.

  مزایا نصب دوربین مدار بسته در ساختمان

  از مزایای نصب دوربین مداربسته در ساختمان می‌توان به افزایش امنیت و کنترل دقیق‌تر بر ورود و خروج افراد به ویژه غریبه‌ها اشاره کرد. همچنین باعث آرامش خاطر اهالی ساختمان می‌شود، که دستگاهی مانند چشمان همیشه بیدار یک انسان که بدون اینکه حتی پلک بزند محیط را زیر نظر دارد و وقایع را ثبت و ضبط می‌کند.

  مزایای نصب دوربین مداربسته در ساختمان
  مزایای نصب دوربین مدار بسته در ساختمان

  نصب دوربین مداربسته در پارکینگ

  پارکینگ یکی از نقاط حساس ساختمان محسوب می‌شود و می‌توان گفت نصب دوربین مداربسته در پارکینگ از همه نقاط مهم‌تر است. با توجه به اینکه پارکینگ محل پارک خودروهاست و افراد در طول روز هنگامی به آنجا می‌روند که بخواهند ماشین خود را بیرون ببرند رفت و آمد و تردد کمی دارد و این تردد کم در کنار وجود خودرو باعث شده است به مکان مناسبی برای سرقت تبدیل شود.

  پیشنهاد به شما: برای اطلاع از خدمات دوربین مداربسته به مقاله مشاوره دوربین مدار بسته مراجعه کنید.

  در کنار شما هستیم

  برای مشاوره و بازدید آنلاین و اطلاع از قیمت

  نصب دوربین مدار بسته با ما تماس بگیرید.

  درخواست مشاوره رایگان
  مشاوره رایگان در واتس آپ
  مشاوره رایگان در تلگرام

  مشاوره حضوری یا آنلاین ⇐ تخمین هزینه و ارائه فاکتور ⇐ تایید و پرداخت 50 درصد هزینه فاکتور ⇐ خرید تجهیزات و شروع پروژه ⇐ تحویل پروژه  و 50 درصد مانده ⇐ 6ماه پشتیبانی رایگان

  کنترل و نظارت دقیق‌تر با دوربین‌های مداربسته باعث افزایش امنیت این محیط می‌شود. همچنین خیلی از سارقین با دیدن دوربین مداربسته در پارکینگ قید سرقت را می‌زنند.

  نصب دوربین مدار بسته در پارکینگ ساختمان
  نصب دوربین مدار بسته در پارکینگ

   

   

  سوالات متداول

  یک ساختمان به چند دوربین مدار بسته نیاز دارد؟

  بستگی به متراژ و نقاط حساس ساختمان دارد. ولی به صورت کلی درب‌های ورودی، پارکینگ و در بعضی از موارد پشت بام دوربین نیاز دارد.

  بهترین دوربین مداربسته برای ساختمان چیست؟

  اولا بهتر است به جای کلمه بهترین از کلمه مناسب‌ترین استفاده شود، دوما بستگی به شرایط محیط ساختمان و نیاز مشتری دارد.

  امنیت ۲۴ چگونه می‌تواند به شما در نصب دوربین مدار بسته در ساختمان کمک می‌کند؟

  امنیت۲۴ با انجام صدها پروژه در این حوزه و کسب تجربه‌های با ارزش در کنار مشاوره درست، اصولی و صادقانه و با پشتیبانی ویژه یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما می‌باشد.


  میانگین امتیاز ۵ / ۵٫ تعداد آرا ۲

  تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *